Türkiyede bilgisayar kullanıcıları teknolojinin yeni ürünü olan U3 destekli USB Flash belleklerle yeni yeni tanışmaya başladılar. Bu bellek türünü benzersiz yapan ozelliği sadece kullanıcının bilgilerini depolamakla kalmayıp bu bilgileri işleyen yazılımları da yanında taşımasına olanak sağlayan ve kullanıldıktan sonra bilgisayarda iz bırakmayan akıllı yazılım yönetim platformudur. Böylece kullanıcı sevdiği video oynatıcısını, Skype kayıtlarını, beğendiği web tarayıcısını ve başka bir çok yazılımı U3 destekli belleğine kurup her zaman yanında bulundurabilir.

Dinamik Hukuk ailesi Türkiyede hukuk yazımları sektöründe (aslında Türkiye yazılım sektöründe) bir ilke imza atarak U3 destekli bellekler için Dinamik Hukuk Paketini uyarladı. Böylece artık en sevdiğiniz Mevzuat ve İçtihat Bilgi Bankası ve İcra ve Dava Takip yazılımlarınız her zaman yanınızda olacak. Herhangi bir ortamda güvenle programlarını çalıştırabilir, çıktısını alabilir, kullanılan bilgisayarın internet bağlantısından faydalanarak U3 Flash Belleğinizi güncelleye bilirsiniz.

Dinamik Hukuk tarafından sunulan bellekler bilinen ve güvenilir markalardan seçilerek (Sandisk, Toshiba, Sony), üzerlerine bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için antivirüs yazılımı, ofis belgelerinizi her yerde kullanabilmeniz için OpenOffice paketi, arşivlerinizi her yerde açıp okuyabilmeniz için WinRar arşivleme yazılımı kurularak abonelerimizi gönderilir. Sadece bu yazılımlarla yetinmeyip kullanıcı kendiside beğendiği U3 destekli yazılımları belleğine kurarak taşınabilirliğinin keyfini çıkarabilir.

Senkronizasyon Aracı
Türkiyede İcra ve Dava takip yazılımlarında bir ilk daha gelişmiş ilişkisel veritabanı yapısı ve akıllı kayıt işaretleme mantığı sayesinde 2 farklı veritabanı arasında kayıt senkronizasyonu yapabilme olanağı. Bu senkronizasyon sadece tek yönlü değil, iki veritabanı arasında son senkronizasyon işleminden bu yana değişen, eklenen ve silinen tüm kayıtların takibini yaparak iki veritabanını birbirine eşitler. Bu yazılım sadece U3 destekli Mobil İcra ve bilgisayarınızda kayıtlı bulunan veritabanları arasında değil, aynı zamanda farklı bilgisayarlara kurulmuş ve farklı kayıtlar işlenerek güncellenen veritabanları eşitlemek için de kullanılabilir.

Hemen şimdi telefon ile siparişinizi verin, yazılımınız hemen kurulsun.

Dinamik Hukuk Ürünleri

Dinamik
İCRA®

Dinamik
MOBİL SİSTEM®

HUKUK BİLGİ
BANKASI

Dinamik
DİLEKÇE®